Nowy Ford Focus

Poznaj nadchodzące modele

  • NOWY FORD TOURNEO CONNECT

   [PREMIERA 2022]

   Dynamiczna, piękna i sportowa sylwetka w połączeniu z bogactwem technologii najnowszej generacji sprawiają, że doświadczenie płynące z jazdy Fordem Focus jest jeszcze bardziej wyjątkowe.

   Siadając w perfekcyjnie dopracowanym i wyposażonym wnętrzu, zawsze możesz liczyć na system SYNC 4 z 13,2-calowym kolorowym ekranem dotykowym i najbardziej zaawansowaną technologią głosowego sterowania. Wystarczy powiedzieć tylko słowo, a system zareaguje w odpowiedni sposób na polecenie. Do Twojej dyspozycji jest także funkcja łączności.

   Nowego Forda Focus wyposażyliśmy również w wielokrotnie nagradzany silnik Ecoboost 1.0. W Twoje ręce oddajemy też najnowszą automatyczną skrzynię biegów EcoBoost Hybrid PowerShift dedykowaną napędowi hybrydowemu, który wprowadza ten model na drogę elektromobilności.

   I co najważniejsze… każdy może idealnie dopasować Forda Focus do swojego stylu życia. Oferujemy kilka wersji tego modelu – od crossovera Active przez luksusową wersję Titanium po sportową ST-Line. Każda świetnie wyposażona, niezawodna, perfekcyjnie dopracowana i wykonana z materiałów wysokiej jakości.

  • Nowy Ford Tourneo Connect
  • Napisz do nas


  • E-TRANSIT CUSTOM NOWEJ GENERACJI

   [PREMIERA 2023]

   Najlepiej sprzedający się van w Europie* właśnie stał się elektryczny. Znany ze swojej wytrzymałości i niezawodności, teraz prezentuje się w nowej odsłonie, gotów, by wkroczyć w erę zelektryfikowanej wydajności. Nowy E-Transit Custom: stworzony od podstaw z myślą o elektryfikacji i zaawansowanych technologiach łączności. To w pełni elektryczny samochód dostawczy, który zapewnia legendarne możliwości w połączeniu z jeszcze większą wydajnością i zerową emisją spalin. Co więcej, wyposażony jest w inteligentne oprogramowanie oraz narzędzia łączności Ford Pro, które pomogą Ci bez trudu sprostać wyzwaniom dnia codziennego, zminimalizować czas przestoju, a w efekcie zwiększyć produktywność Twojej firmy. To pojazd użytkowy, który najcięższą pracę bierze na siebie.

   E-Transit Custom to coś więcej niż zwykły van do pracy: jest on częścią zintegrowanego rozwiązania Ford Pro, które obejmuje pakiet inteligentnych aplikacji i narzędzi do zarządzania flotą – takich jak Ford Pro E-Telematics i FordPass Pro. Wszystkie elementy systemu są ze sobą doskonale skomunikowane, maksymalizując czas sprawności pojazdów i zwiększając produktywność Twojej firmy.

   Technologia Pro Power Onboard, umożliwia podłączenie do zasilania narzędzi niezbędnych do pracy jak np. elektronarzędzia, lampy czy laptopy, w każdej chwili i wszędzie tam, gdzie zabiorą Cię obowiązki zawodowe. To niezwykle wygodne rozwiązanie zapewniające możliwość ciągłej pracy.

  • E-TRANSIT CUSTOM zaparkowany
  • Napisz do nas


Promocje

 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma Hybrid

  Ford Puma Hybrid
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  NOWE SAMOCHODY

  FORD KUGA HYBRID

  FORD KUGA HYBRID
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  NOWE SAMOCHODY

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  SERWIS

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO
 • Promocja kończy się: 15.04.2023

  SERWIS

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat
 • Promocja kończy się: 15.11.2029

  SERWIS

  Oszczędź przy okazji!

  Oszczędź przy okazji!
 • Pokaż najnowsze promocje Bemo Motors
Pokaż najnowsze promocje Bemo Motors

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Bemo MotorsOpinie