FORD UBEZPIECZENIA

Ubezpieczenie komunikacyjne
W naszej ofercie posiadamy obowiązkowe ubezpieczenia  OC jak również ubezpieczenia pakietowe (AC, NNW, Assistance). Współpracujemy z największymi  firmami ubezpieczeniowymi,  zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami, którzy dzięki odpowiedniej wiedzy z zakresu ubezpieczeń, mogą zaoferować Państwu ubezpieczenia najbardziej dopasowanie do potrzeb. W przyszłości zadbamy o kontynuację ubezpieczenia, przygotujemy ofertę i skontaktujemy się z Państwem z odpowiednim wyprzedzeniem.


Ubezpieczenia majątkowe
Dysponujemy także ofertą ubezpieczeniową dla Państwa domu czy mieszkania, miejsca, które jest dla każdego najważniejsze w życiu.  Dlatego radzimy Państwu, aby chronić Wasz majątek przed szkodami powstałymi w następstwie zdarzeń losowych, kradzieżą, rabunkiem lub działaniem sił natury.


Ubezpieczenia turystyczne
Spokojny wypoczynek to bezpieczny wypoczynek, bez zmartwień o zdarzenia losowe. Zaproponujemy Państwu wybór odpowiedniego ubezpieczenia niezależnie od sposobu spędzania urlopu, jazdy na nartach, wspinaczki, surfingu czy też tradycyjnego pobytu na plaży.


Współpracujemy z liderami  rynku ubezpieczeniowego!

Nasi partnerzy to firmy wiarygodne, którym możesz zaufać i powierzyć swoje mienie.
Napisz do nas

Aktualności i wydarzeniaZasady i warunki Polityka prywatności Kariera