Mówisz praca, myślisz Transit


Ford Transit to idealny pracownik dla Twojej firmy. Zawsze punktualny, pewny i niezawodny. Odwiedź Transit Centrum w Ford Bemo Motors i dobierz samochód, który nie boi się pracy


Nasze Centrum Transit zapewniania profesjonalne doradztwo oraz bogatą ofertę usług dodatkowych i opcji finansowa.


Zaufanie godne Transita

Znalezienie pojazdu spełniającego Twoje oczekiwania oraz zapewnienie rozwiązań związanych z opieką posprzedażową dla Twojego pojazdu jest dla nas niezwykle istotne. W Centrach Transita znajdziesz nasze nagradzane linie pojazdów użytkowych z akredytacją RDK, które zapewnią Ci spokój umysłu i utwierdzą w przekonaniu, że dokonałeś właściwego wyboru.


Wygoda godna Transita

Dzięki rozbudowanej sieci dealerów pojazdów użytkowych, Centrum Forda Transita znajduje się na "wyciągniecie ręki" - nikt inny na rynku nie oferuje wsparcia w takim wymiarze.


Serwis pojazdów dostawczych Transit24: zawsze w pobliżu

Serwis pojazdów dostawczych Transit24 jest do Twoich usług. Zadba o to, by zminimalizować czas naprawy, pobytu w serwisie pojazdu. Niezależnie od tego, czy skorzystasz z wydłużonych godzin otwarcia serwisu, czy z samochodu zastępczego - nasze usługi Transit24 oraz pracownicy Forda dążą do zminimalizowania przestojów w Twojej firmie.


Transit - finansowanie (wyłącznie Centrum Transita)

Centra Transita oferują szerokie możliwości finansowania pojazdów, leasingu lub rozwiązań posprzedażowych, które można dopasować do indywidualnych wymagań, gwarantując najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.


Napisz do nasUmów się na jazdę próbną