Warunki korzystania


Niniejsza strona internetowa jest zarządzana przez Bemo Motors we współpracy z Ford Polska. Dostęp do tej witryny podlega warunkom użytkowania opisanym poniżej.

Dołożono wszelkich starań, aby informacje na tej stronie były poprawne i aktualne, jednak Bemo Motors i Ford Polska nie dają żadnej gwarancji co do kompletności lub dokładności informacji i, zgodnie z obowiązującymi przepisami, nie nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikające z dostępu lub korzystania z tej witryny i jej zawartości.


Ford zastrzega sobie prawo do zaprzestania lub zmiany któregokolwiek z modeli, cen, kolorów, materiałów, wyposażenia lub innych specyfikacji wymienionych na tej stronie w dowolnym momencie bez uprzedzenia. Niektóre urządzenia pokazane lub wymienione w tej witrynie mogą być dostępne tylko jako opcja za dodatkową opłatą. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać najnowsze informacje o produkcie Ford i jego dostępności przed złożeniem zamówienia. Wszystkie ceny podane na tej stronie są w walucie polski złoty.


Zawarty w nim opis produktu, specyfikacje i ceny były prawidłowe w momencie przygotowywania tego materiału do oglądania i drukowania. Specyfikacje uzyskano z broszur konkursowych i innych niezależnych opublikowanych źródeł.


PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie informacje na tej stronie są chronione prawem autorskim i innymi prawami własności intelektualnej. Żadne obrazy, tekst lub inne treści z tej witryny nie mogą być rozpowszechniane ani powielane bez uprzedniej pisemnej zgody.


LINKI ZEWNĘTRZNE

Ten dokument opisuje nasze zasady dotyczące informacji otrzymanych o tobie podczas wizyt na naszych stronach internetowych. Ilość i rodzaj otrzymanych informacji zależy od tego, jak korzystasz z naszych witryn. Ta strona zawiera linki do innych stron obsługiwanych przez strony trzecie inne niż Ford. Bemo Motors i Ford nie ponoszą odpowiedzialności za praktyki dotyczące prywatności ani zawartość takich stron internetowych. Włączenie linków nie oznacza poparcia materiałów na tych stronach internetowych ani żadnego powiązania z ich operatorami. Niniejsze oświadczenie o ochronie prywatności dotyczy tylko tej strony internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z oświadczeniami o ochronie prywatności na każdej stronie internetowej, która gromadzi dane osobowe użytkownika.


ZMIANY NINIEJSZYCH WARUNKÓW

Bemo Motors może dokonać modyfikacji niniejszych Warunków Korzystania w dowolnym momencie poprzez zmianę Strony Internetowej. Użytkownicy powinni od czasu do czasu sprawdzać Stronę Internetową, zwracając uwagę na wszelkie dokonane zmiany, ponieważ są one wiążące dla Użytkowników. Niektóre z postanowień zawartych w niniejszych Warunkach Korzystania mogą być zastąpione postanowieniami lub powiadomieniami opublikowanymi w innym miejscu Strony Internetowej.


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Promocje

 • Promocja kończy się: 15.11.2029

  SERWIS

  Oszczędź przy okazji!

  Oszczędź przy okazji!
 • Promocja kończy się: 07.10.2022

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma Hybrid

  Ford Puma Hybrid
 • Promocja kończy się: 07.10.2022

  NOWE SAMOCHODY

  FORD KUGA

  FORD KUGA
 • Promocja kończy się: 07.10.2022

  NOWE SAMOCHODY

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat
 • Promocja kończy się: 15.04.2023

  SERWIS

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat
 • Pokaż najnowsze promocje Bemo Motors
Pokaż najnowsze promocje Bemo Motors

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Bemo MotorsOpinie